Bunda Ops Jak-Layer 2 Warrior Wear BlackHawk® - modrá

Bunda Ops Jak-Layer 2 Warrior Wear BlackHawk® - modrá
ARCHIVNÍ PRODUKT
Toto zboží nelze zakoupit

Tento produkt momentálně nelze zakoupit, protože ho buď nemá výrobce dlouhodobě skladem nebo se jednalo o často reklamovaný výrobek, proto jsme se rozhodli ho již dále neprodávat.

Na základě co největší shody s tímto produktem jsme pro vás níže pečlivě vybrali ty nejvhodnější alternativní produkty k tomuto zboží, se kterými byste měli být spokojeni.


  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu

Popis: Bunda Ops Jak-Layer 2 Warrior Wear BlackHawk® - modrá

Bunda Ops Jak-Layer 2 Warrior Wear BlackHawk® - modrá

The Warrior Wear Jacket System jsou tři bundy, které se dají nosit jak nezávisle na sobě, tak společně, kdy tvoří velice propracovaný komplet oblečení i do těch nejhorších povětrnostních podmínek a nosí se v závislosti na teplotě a na počasí, podle potřeby – izolace, větrání, větruvzdornost, voděodolnost. Každá vrstva v systému má velmi propracovaný design a využívá nejkvalitnější tkaniny a nejmodernější techniky, které jsou v současnosti dostupné. Bundy jsou prodávány každá zvlášť.

Pohodlná softshell bunda s lepenými švy chrání před povětrnostními vlivy a udržuje teplo, je větruvzdorná a voděodolná a zároveň prodyšná. Bunda má síťovanou podšívku. Zapínání je kvalitní YKK zipy, hlavní zip má poloautomatický blokovací jezdec a větruvzdornou zadní klopu. Bunda má praktické a přístupné kapsy zapínatelné na YKK zipy – 2 kapsy na ruce, 1 kapsu na hrudi, 1 velkou kapsu na zádech s přístupem z obou stran a 3 velké vnitřní kapsy. Má stojací límeček. Na loktech a předloktích jsou zesílené panely chránící proti oděru. V kapsách na ruce jsou skryté stahovací šňůrky pro nastavení pasu. Je možné ji nosit samostatně nebo kombinovat s dalšími variantami bund Ops - Jak z řady Warrior Wear.

Výrobce:BLACKHAWK!

Dotaz k produktu: Bunda Ops Jak-Layer 2 Warrior Wear BlackHawk® - modrá

Jméno:
Telefon:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Váš dotaz:(povinné)
povinné pole