Bunda Shell Jak - Layer 3 Warrior Wear BlackHawk® - foliage green

Bunda Shell Jak - Layer 3 Warrior Wear BlackHawk® - foliage green
ARCHIVNÍ PRODUKT
Bunda Shell Jak - Layer 3 Warrior Wear BlackHawk® - foliage greenBunda Shell Jak - Layer 3 Warrior Wear BlackHawk® - foliage greenBunda Shell Jak - Layer 3 Warrior Wear BlackHawk® - foliage green
Toto zboží nelze zakoupit

Tento produkt momentálně nelze zakoupit, protože ho buď nemá výrobce dlouhodobě skladem nebo se jednalo o často reklamovaný výrobek, proto jsme se rozhodli ho již dále neprodávat.

Na základě co největší shody s tímto produktem jsme pro vás níže pečlivě vybrali ty nejvhodnější alternativní produkty k tomuto zboží, se kterými byste měli být spokojeni.


  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu

Popis: Bunda Shell Jak - Layer 3 Warrior Wear BlackHawk® - foliage green

Bunda Shell Jak - Layer 3 Warrior Wear BlackHawk® - foliage green

The Warrior Wear Jacket System jsou tři bundy, které se dají nosit jak nezávisle na sobě, tak společně, kdy tvoří velice propracovaný komplet oblečení i do těch nejhorších povětrnostních podmínek a nosí se v závislosti na teplotě a na počasí, podle potřeby – izolace, větrání, větruvzdornost, voděodolnost. Každá vrstva v systému má velmi propracovaný design a využívá nejkvalitnější tkaniny a nejmodernější techniky, které jsou v současnosti dostupné. Bundy jsou prodávány každá zvlášť.

Velmi pohodlná nepromokavá, větruvzdorná a prodyšná bunda technického střihu. Shell Jak - Layer 3 přitom tvoří svrchní, nejvíce namáhanou vrstvu, která vás bezpečně ochrání před povětrnostními vlivy. Jak v létě, před silným deštěm, tak v kombinaci s ostatními bundami i v zimě před mrazem a větrem. Bunda má značkové nepromokavé zipy YKK – zapínání bundy i vnější kapsy, na bocích jsou zipy pro nastavení odvětrávání. Všechny švy jsou podlepeny proti pronikání vody. V nejnamáhanějších částech je pevnější materiál . Možnost upravit velikost pasu a dolního okraje pomocí stahovacích šňůrek. Rukávy jsou zakončeny stahováním na suchý zip. Bunda má ochranu brady a límec s fleecovou vložkou. Kapuce bundy má prodloužené hledí nastavitelné stahovací šňůrkou, zajišťující neomezený výhled. Na vnitřní straně bundy je zip umožňující připnutí další fleecové vrstvy pro zajištění dodatečného tepla.

Výrobce:BLACKHAWK!

Dotaz k produktu: Bunda Shell Jak - Layer 3 Warrior Wear BlackHawk® - foliage green

Jméno:
Telefon:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Váš dotaz:(povinné)
povinné pole